Hightex 2013'e Hoşgeldiniz

Dünya tekstilinin 29 Mayıs - 01 Haziran, Türkiye Buluşması

Dünya tekstil teknoloji üreticilerini ve teknik tekstiller / nonwoven ürünlerini önümüzdeki seni İstanbul'da buluşturacak olan HIGHTEX İstanbul Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı ve ile ITM Texpo Eurasia 2013 Fuarı 29 Mayıs - 01 Haziran 2013 tarihlerinde düzenleniyor.

Global tekstil sektörünün yeniden canlandığı, Türkiye'deki teknoloji yatarımlarının artmaya başladağı bir dönümde yapılacak olan fuarlar, tekstil teknolojilerindeki ve teknik tekstil / nonwoven ürünlerindeki son gelişmeleri ve yenilikleri izlemek için de önemli bir platform olacak.

Dünya tekstil devlerinin Türkiye buluşması olan ITM Texpo Eurosia 2012 Fuarı, Teknik Tekstiller ve Nonwovenların Türkiye'deki tek fuarı olan HIGHTEX İstanbul Tknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı ile eşzamanlı olarak, 29 Mayıs - 01 Haziran 2013 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılacak. Teknik Fuarcılık - Tüyap işbirliği ile yapılacak olan fuarlar, Orta Doğu ve Balkanlar'ın en büyük buluşması olma özelliğini taşıyor.

ITM Texpo Eurosia 2013 Fuarı ve HIGHTEX 2013 İstanbul Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı ile aynı zamanda, 10. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı da düzenleniyor.

Ã
Dünya Tekstil Sektörü
İstanbul’a Koştu
  Resmi Havayolu: THY
  Resmi Havayolu: THY
29 Mayıs- 1 Haziran 2013 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen ve ülkenin olduğu kadar bölgenin de en büyük buluşması olarak kabul edilen ITM Texpo Eurasia, HIGHTEX Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven ile Uluslararası İstanbul İplik Fuarlarına dünya genelinden yaklaşık 50.000 sektör temsilcisini bir araya getirdi.   Türk Hava Yolları ile gerçekleştirilen işbirliği anlaşması doğrultusunda, ITM Texpo Eurasia 2013 ve HIGHTEX 2013 Fuarları ziyaretçileri ve katılımcılarına tüm dış hat seferlerinde özel indirimler uygulanacak.
     
HIGHTEX Fuarları, artık,
resmen dünya sahnesinde...
   
   
2005 yılında Türkiye'nin ilk ve tek
nonwoven konulu fuarı olarak sektöre
adımını atan HIGHTEX Fuarları...
   
     
Copyright 2012 - Teknik Fuarcılık Ltd. Şti. -  info@teknikfuarcilik.com - info@itm2013.com